پروانه سفید

---

تفلن تماس : -

 • تاریخچه
 • مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل پروانه سفید در سال 1394 توسط مؤسسان توانمندی که هرکدام سابقه درخشانی در رده های مسئولیت های بیمارستانی و ارائه خدمات پرستاری در منزل داشتند تأسیس شد ، پرستارانی که تمام مدت سابقه کاری خود را در خدمت مددجویان بوده و دغدغه ای نداشتند جز اینکه بتوانند سلا مت جامعه را ارتقاء بخشند و جایگاه پرستاری جامعه نگر را آنگونه که درخور و بایسته است به جامعه معرفی کنند و در همین راستا پرستاران ، پزشکان و پیراپزشکانی که با خودشان هم قسم و هم پیمان بودند را همراه و هم صدا کردند و هم اکنون با استعانت از خداوند متعال و تکیه بر اعتماد شما عزیزان تیم پروانه سفید توانسته که به اهداف خود جامه عمل بپوشاند و خدمات ارزنده ای را که درخور ایرانیان باشد ارائه دهد و نقش مؤثری در سطوح مختلف سلامت مردم جامعه ایفا کند. امید است که حمایت و یاری شما عزیزان را داشته باشیم تا آنچه که بهترین است را برای شما فراهم کنیم .

  اعتماد شما سرمایه ماست

  مرکزمشاوره وخدمات پرستاری در منزل پروانه سفید با بکارگیری کادر مجرب به پیشواز ، مراقبت از بیمار شما می اید و مراقبت بهداشتی ما یک هدف یا ماموریت دارد که با آموزش خاص افراد در زمینه ارائه خدمت علاوه بر آموزش های دانشگاهی باعث ارتقاء سلامت جامعه ، بیمار(مددجو)وحفظ سلامت وتناسب جسمی وروانی افراد می شویم .پرستاران ما دارای صلاحیت حرفه ای برای خدمات مراقبتی به بیمار(مددجو)یا فرد تحت مراقبت در مراکز نگهداری ویا در منزل می باشند وبا انجام منظم مراقبتها کار مطابق با استاندارد ،مهارت وتوانمندی خود را به اجرا در می آورند.

 • رسالت
 • تأمین، حفظ و ارتقاء سلامت مددجویان / بیماران بصورت مستقیم و غیرمستقیم از طریق ارائه مراقبت های پرستاری مبتنی بر نیاز جامعه در زمینه های مراقبتی ، مشاوره ای ، آموزشی، درمانی، توانبخشی و تأمین نیروی انسانی کارآمد با تـأکید بر افزایش سلامتی و کاهش تأثیر ناتوانی بویژه در بیماری های مزمن (صعب العلاج، سرطانی ها، بیماری های خاص و ... ) و سالمندان با توجه به اهداف ویژه می باشد.

 • چشم انداز
 • قصد داریم مرکزی پیشرو در تامین سلامت مردم و مطمئن از ارائه بهترین خدمات به مراجعین باشیم ، بطوری که نام پروانه سفید تداعی کننده بهترین ارائه خدمات پرستاری باشد و نامی باشد که بشناسید و به آن اطمینان کنید و مرکز پرستاری پروانه سفید تبدیل به برند شده و قابل مطرح در حد جهانی باشد.

 • دست آوردها و افتخارات
 • ایجاد بسترهای اشتغال پرستاران و کمک بهیاران و پیراپزشکان - برگزاری 3 دوره آموزش حین خدمت برای کمک بهیاران مرکز - ایجاد بستر اعتماد و اطمینان به پرستاری در منزل

welcome medix